O nas

masters-in-it

Nasz zespół jest obecny na rynku informatycznym w Polsce od 1999 roku. Przeszło 15 lat doświadczenia rynkowego to ciągły rozwój firmy zgodnie z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło nam wysoką pozycję wśród dostawców rozwiązań IT klasy biznesowych. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb klientów.

Dotychczasowa wieloletnia współpraca naszego zespołu z różnym organizacjami zapewniła nam szereg zadowolonych klientów takich jak urzędy administracji państwowej i samorządowej, firmy farmaceutyczne, budowlane oraz projektowe.

Naszym doświadczeniem wspieraliśmy fazę projektowania oraz budowania wielu systemów informatycznych o zasięgu międzynarodowym.

E-Generation zajmuje się tworzeniem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, projektowania i zarządzania infrastrukturą informatyczną. Połączenie kilku wzajemnie uzupełniających się dziedzin to odpowiedź na potrzeby Klientów, oczekujących kompleksowej obsługi w zakresie IT.

Jako partner czołowych producentów dostarczamy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz wysokiej klasy niezawodne produkty i technologie najlepszych producentów.

Stawiamy na kompleksową i długotrwałą współpracę skoncentrowaną na zrealizowaniu celu biznesowego Klienta. Profesjonalna obsługa prowadzona przez naszych specjalistów oraz świadczenie szerokiego zakresu usług konsultingowych, doradczych, wdrożeniowych i integracyjnych, a także doskonała opieka powdrożeniowa i serwisowa daje gwarancje naszym Klientom, że realizowane przez nas projekty są idealnie dopasowane do potrzeb biznesowych Klienta.

Tak rozumiana współpraca pozwala nam od ponad 15 lat realizować zaawansowane projekty informatyczne, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla dużych
i średnich firm z najważniejszych sektorów gospodarki oraz instytucji administracji publicznej, a tym samym stale powiększać grono zadowolonych Klientów firmy E-Generation.

Zespół E-Generation